משרד חקירות במרכז

משרד חקירות פרטי

בימנו אנשים רבים זקוקים לשירותי משרד חקירות, חוקרים פרטיים אשר יקלו על החיים שלנו ויעשו בשבילנו את העבודה הלא קלה של לעקוב אחרי אנשים, להשיג ראיות והוכחות ולגבש דוח מפורט על פי דרישותינו.

השירות הנפוץ ביותר שבגללו מגיעים מרבית האנשים למשרדי חקירות הוא בגידות, חשדות על בגידה מצד בן/בת זוג, כי לא כולם יכולים לחיות עם החשד הזה, ומי לא יכול לישון אפילו בגלל חשדות בגידה, פונה מהר מאוד לחוקר פרטי ש"שפוך קצת אור" על החשדות.

משרד חקירות במרכז

הזמנת חוקר פרטי

הזמנת שירותי משרד חקירות מגיעה במיוחד שקיימים כבר סכסוכים כלכליים או משפטיים, ולכן נדרש להביא כמה שיותר ראיות והוכחות שאכן יש כאן בגידה על מנת לנצח בסכסוך.

בגלל שזאת עבודה לא פשוטה להשיג ראיות מספקות, המוכיחות בוודאות בגידה, האפשרות הטובה ויעילה ביותר הוא לשכור חוקר פרטי מקצועי אשר יבצע חקירה מעמיקה שכוללת מעקבים רבים אחרי יעד החקירה במצבים שונים ועל מנת להביא את התוצאות הרצויות בסופו של דבר.

במקרים מסוג זה, משרד חקירות מקצועי יספק שירותי מעקבים אמינים, דיסקרטיים והכי חשוב חוקיים.

חוקרים פרטיים

על פי סטטיסטיקות שונות בתחום חקירות בגידה, 60% מהאנשים שחושדים על בגידה, צודקים בסופו של דבר, לכן על מנת לא "להרוס" את החשדות ולהתעמת, ללא הועיל, עם בן/בת זוג, יש להגיע לפגישת ייעוץ עם משרד חקירות ללא עיכובים. עימות עם בן/בת זוג בטרם התייעצנו עם חוקר פרטי מקצועי, עלול לעורר חשדות גם בצד השני, ולגרום לאותו אדם להסתיר בצורה טובה יותר את הבגידה, ובכך להקשות על חקירה יעילה על מנת להגיע להוכחות וראיות נוספות.

מעקבים

ביצוע מעקבים באופן עצמאי עלולה להביא לסבוכים וסכסוכים נוספים, ואפילו ל"חקירה נגדית" וסיכונים נוספים.

שמבצעים מעקבים בצורה עצמאית עלולים להגיב, על המצבים השונים שנחשפים אליהם, בצורה לא טובה, להגיע למסקנות לא נכונות או לא מבוססות מספיק, וגרוע מכך, להסתבך עם החוק.

עף על פי שזה טבעי להרגיש בושה ואי נעימות כשצריך לקבוע פגישה עם חוקר פרטי ולשתף אותו בחשדות, חייבים להבין שמדובר באיש מקצוע לכל דבר, שאפשר לסמוך עליו, לכן יש לבחור את משרד חקירות אמין, דיסקרטי, ותיק ומנוסה מספיק.

בפגישה הראשונה עם חוקר פרטי יש להסביר את כל החשדות, להסביר מהן הבעיות שמטרידים, בצורה פתוחה, ולקבל ייעוץ מקצועי ושיטות פעולה מקובלות במקרים כאלה, מצד אותו חוקר פרטי.