מספרת כלבים בעיר

מספרת כלבים

כל חיי אני אהבתי בעלי חיים החל מכלבים וחתולים אבל אף פעם לא היה לי. היום הגעתי לגיל 18 ואני מתכוונת לקנות חתול פרסי מהמם. אני מתלבטת מאוד בין רכישה של כלב או חתול ואני כולי בתקווה שהבחירה תהיה נכונה. אולי זה נשמע מצחיק אבל הסיבה המרכזית לבחירה של החיה מזן הפרסי, שאין צורך לקחת אותה למספרה אלה רק במקרים מיוחדים.

לחברים שלנו היה כלב מהם, אבל לחיית מחמד זו חייבים לתת יחס והרבה מאוד. קודם כל צריך להוציא אותו מהבית פעמיים ביום לקנות לו הרבה מאוד ציוד חשוב וכמובן ללכת אל מספרת כלבים על מנת לעצב ולספר את הפרווה.

כלבים נותנים הרבה מאוד יחס ואהבה לעומת החתולים אבל הם גם מצפים לקבל הרבה מאוד בחזרה. כאשר אתה חוזר הביתה הוא קופץ עליך בשמחה רבה ומציג את אהבתו וגעגועים. במקרה שמדובר על כלבלב קטן שקבלתם אותו כאשר היה גור הוא יכול לחשוב שאתם האמא והאבא שלו ובעצם כל עולמו. הוא אוהב אתכם ללא תמורה אבל זה לא אומר שלא צריך לטפל בו היטב.

טיפול במספרת כלבים הוא חובה לכלבים אשר יש להם הרבה פרווה על הגוף. יש מקרים שהיא יכולה להסתיר להם את העיניים וז ה מקשה על החיות בפעולות בסיסיות ביום יום כגון: ריצה, משחק ועוד.

מספרת כלבים בעיר

צריך לחשוב היטב לפני הקניה, האם יש לכם מספיק זמן להגדיש לבעל חיים?

אם התשובה היא כן אז הכל פתוח והבחירה היא שלכם בלבד. אבל מי שלא בטוח כדאי לו לוותר על הרעיון. בעל חיים במשמעות של המילה – חי ונושם ויש לו רגשות בדיוק כמו אצל בני אדם לכן הזנחה לא תתקבל על הדעת.

אם אתם החלטתם לקחת, תתנו כמה שיותר מעצמכם ותהיו בטוחים שאתם תקבלו הרבה יותר מהצד השני שנראה לפעמים שתפקידו בעולם רק לאהוב ולדאוג לבעלים.